Trang An Heritage Garden

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Parkeerplaats

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Trang An Heritage Garden NINH BINH hostel biedt gasten auto's en fietsen te huur en ligt op 6 km van de Bai Dinh Pagode.

    Het hostel is op 15 minuten met de auto weg van Ninh Bìnhstadion gelegen. 2 km verderop vindt u de oude hoofdstad Hoa Lu.

    Er zijn 19 kamers in Trang An Heritage Garden hostel, waarvan sommige zijn voorzien van een minibar en voorzieningen zoals een flatscreen TV met satellietzenders.

    Er wordt dagelijks een buffet ontbijt geserveerd in de woning. In het à-la-carterestaurant kunnen gasten genieten van Vietnamese gerechten. Gasten kunnen genieten van een koffiebar. Je vindt een gedeelde keuken in het hostel. Het comfortabele hostel biedt toegang tot het treinstation Ninh Binh, dat op 10 minuten rijden. Deze accommodatie met een winkelgebied biedt uitzonderlijke service aan. Je kunt verschillende activiteiten ondernemen, zoals fietsen en vissen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00

    Kameropties bij Trang An Heritage Garden NINH BINH

    Er zijn 19 kamers in Trang An Heritage Garden hostel, waarvan sommige zijn voorzien van een minibar en voorzieningen zoals een flatscreen TV met satellietzenders.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Mensen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Badkamer foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Gangen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Voorzieningen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Gangen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto
    Familie Kamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Mensen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Voorzieningen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Badkamer foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Voorzieningen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Badkamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +
    Trang An Heritage Garden NINH BINH Faciliteiten foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Kamer foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Bedden foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Interieur foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Voorzieningen foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Macro Details foto Trang An Heritage Garden NINH BINH Badkamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Trang An Heritage Garden NINH BINH

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Vliegveld Thanh Hoa
    101.3 km

    Treinstations (1)

    Ninh Binh Train Station
    6.4 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Trang An Eco Tourism Complex
    1.1 km
    Quy Hau cave
    1.3 km
    Tran cave
    1.4 km
    Chua ban long pagoda
    1.5 km
    Trang An Landscape Complex
    1.6 km
    Route 2
    1.6 km
    Hang Luon
    1.6 km
    Cave 7 Boat Pickup Point
    1.7 km
    Chua Va Dong Hoa Son
    1.7 km
    Cao Son Temple
    1.8 km

    Gastbeoordelingen van Trang An Heritage Garden NINH BINH

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het comfortabele Trang An Heritage Garden hostel?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in het comfortabele Trang An Heritage Garden hostel.
    • Zijn er parkeerfaciliteiten beschikbaar bij het comfortabele Trang An Heritage Garden hostel?
      Er is parkeerplaatsen voor de gasten van het comfortabele Trang An Heritage Garden hostel.
    • Is deze accommodatie inclusief gratis parkeren?
      Gasten die verblijven in deze accommodatie hebben gratis toegang tot parkeerplaatsen ter plaatse.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trang An Heritage Garden NINH BINH